Ekibimiz

Ekibimiz

Acente Sahibi : Sevda Şentop 05322937795
sevda@sentopsigorta.com

Teknik Müdür : Serap Akarsu  05322949099
serap@sentopsigorta.com

Hasar Departmanı : Doğa Toker 05332636330
doga@sentopsigorta.com

Muhasebe : Güliz Dağ 05309720882
guliz@sentopsigorta.com

Muhasebe : Zümrüt Özcan  05309720885
muhasebe1@sentopsigorta.com

İçmeler : Erdal Türkler 05309720881
erdal@@sentopsigorta.com

Nakliyat/Tekne Departmanı : Pınar Akpınar 05375418929 pinar@sentopsigorta.com

Hayat/Sağlık Departmanı : Gizem Çoban 05332399397
gizem@sentopsigorta.com

Yangın/DASK Departmanı : Müge Nalbant 05309720884
muge@sentopsigorta.com

Kasko/Trafik Departmanı : Sertaç Çiftlik 05302235746
sertac@sentopsigorta.com

Kasko/Trafik Departmanı : Bora Taştan 05303502448
bora@sentopsigorta.com

Şentop Göcek Şube : Aylin Robertson 05325759406 aylin@sentopsigorta.com

Şentop Göcek Şube : Çisem Durmuş 02526451774
cisem@sentopsigorta.com

Şentop Datça Şube : Funda Görgülü 05325455922
datca@sentopsigorta.com